Blogger news

like my art

banner

poniedziałek, 30 maja 2011

BodiakiTo jeden z nowszych obrazów. Powstał z tęsknoty za latem. Z pozoru zwyczajny, a jednak można w nim znależć ukryte znaczenia.
Powiem wam szczerze, że artysta maluje podświadomością. Maluje tym co podpowiada mu wnętrze. I tu dochodzimy do sedna. To właśnie talent połączony z umiejętnością słuchania siebie składa się na osobowość artystyczną. Czy gdyby wszyscy słuchali siebie to świat byłby lepszy? Może wy znacie odpowiedź. Zachęcam do komentowania poniżej.
__________________________________________________________________


This is one of the newer images. It was created with a longing for the summer. A seemingly ordinary, but it can be to find hidden meanings. I will tell you frankly that the artist paints the subconscious. He paints what he tells the inside. This brings us to the heart. That just talent combined with the ability to listen to each other consists of the artistic personality. Had everyone listened to each other, then the world would be better? Maybe you know the answer. I encourage you to comment below.

Brak komentarzy:

Reklamuj się

Witajcie w autorskiej galerii Moniki Kowalczyk. Pasjonatki rękodzieła z Radomia. Dlaczego warto polubić moją stronę? Po pierwsze: Bo jestem niesamowicie pozytywnie zakręconą osobą. A po drugie: Bo drugiego takiego łobuza, pasjonatki, zaklętej czarownicy ;) nie ma!!!!