Blogger news

like my art

banner

czwartek, 2 czerwca 2011

AniołTak naprawdę to teraz dopiero zrozumiałam dlaczego namalowałam ten obraz. Właściwie wszystko co teraz robię jest moją drogą do celu, jednego "Największego Celu" jaki można tylko osiągnąć. Ten obraz o tym właśnie opowiada. 
_________________________________________________________________

In fact, only now I understood why I painted this picture. Actually, all what I am doing is my way to the end, to one Greatest Goal which can only be achieved. About this tells the picture.

3 komentarze:

Mirosław pisze...

Robimy w życiu wiele różnych rzeczy, których sens dopiero po latach zaczynamy rozumieć. człowiek żyjący w świecie materialnym jest jak dziecko wśród swoich zabawek w dziecinnym pokoju, pod opieką rodziców. Dopiero kiedy dorośnie zacznie rozumieć, że zabawki to tylko wstęp do prawdziwego życia, wtedy powstaje pragnienie poznania tego prawdziwego świata, a kiedy już dziecko pozna zasady, którymi ten świat się rządzi, znajdzie swoje miejsce w tym świecie, wtedy staje się dojrzałym i samodzielnym człowiekiem. Wtedy dopiero patrząc w tył zaczyna rozumieć do czego potrzebne mu były zabawki, szkoła itp. Człowiek, który zadał sobie pytanie o sens życia jest jak dziecko, które nagle odkryło, że poza jego pokoikiem jest jeszcze inny, prawdziwy świat. Kiedy zaczyna poznawać ten świat staje się powoli coraz bardziej samodzielną i dojrzałą istotą. Wtedy patrząc w tył zaczyna rozumieć dlaczego przytrafiały mu się w życiu własnie takie, a nie inne zdarzenia.

Caren pisze...

UWIELBIAM TO DZIEŁO TEN ANIOŁ JEST UOSOBIENIEM NAJPIĘKNIEJSZYCH UCZUĆ :)

mokimoni pisze...

Mało tego. Jest uosobieniem tego pragnienia, o którym pisze Mirosław :)

Reklamuj się

Witajcie w autorskiej galerii Moniki Kowalczyk. Pasjonatki rękodzieła z Radomia. Dlaczego warto polubić moją stronę? Po pierwsze: Bo jestem niesamowicie pozytywnie zakręconą osobą. A po drugie: Bo drugiego takiego łobuza, pasjonatki, zaklętej czarownicy ;) nie ma!!!!