Blogger news

like my art

banner

środa, 8 czerwca 2011

Tęczowa Dama


To świeżutki obraz. Inspirowany jest moimi ostatnimi przemyśleniami na temat światła i sensu życia. Długimi przemyśleniami i nie tylko, przyczyniła się bowiem w znacznym stopniu  korespondencyjna wymiana myśli :) Pozdrawiam z tego miejsca, mam nadzieję, że osobnik się domyśla :) Zrodził się nawet w głowie mej pomysł aby zrobić "Świetlny cykl".  
Fakt mogłam lepiej się namalować :) Powiedzmy, że tak wyglądam kiedy intensywnie myślę. :)
Tak naprawdę to wszyscy mamy wokół siebie tyle koloru i światła co na tym obrazie, tylko tego nie widzimy. Nie widzimy, bo przesłania nam to nasz egoizm. Jest to praktycznie jedyna przeszkoda do szczęśliwego życia. Większość dylematów bierze się z naszego wnętrza np. otworzyłem swoje serce i w zamian nie dostałem nic. Przez większość życia właściwie skupiamy się na braniu i spełnianiu swoich pragnień. Mało tego, nakłaniamy innych, aby te pragnienia spełniali. Sama się na tym złapałam wielokrotnie :) Dopiero po wielu latach mozolnego szukania spełnienia, człowiek zaczyna rozumieć, że spełnienie nie pochodzi z tego świata. I dopiero to pragnienie rodzi w nim prawdziwą i nieokiełznaną radość. Życzę wam tego z całego serca. 
Idźcie do światła jak i ono do was przychodzi.
_________________________________________________________________

This freshly image. Inspired by my recent thoughts on the light and sense of life. Long thoughts, and not only, inspired by largely  correspondence of thoughts:) Cheers from this place, I hope that the individual have guessed:) The idea emerged in my head, even my idea to do a "Cycle of Light". The fact that I could paint better:) Let's say I look like this when I think intensely. :)
In fact, we have all around us as much color and light as in this picture, only that we do not see. We do not see, for sending us to our selfishness. It is probably the only obstacle to a happy life. Most of the dilemmas comes from ourselfs such as: I opened my heart and in return I did not get anything. For most of our lifes we actually focus on taking and fulfilling our desires. Not only that, urge others to fulfill these desires .I picked up on this many times:) And  after many years of diligent search of fulfillment, a person begins to understand that fulfillment does not come out of this world. And only this desire  give unbridled joy. I wish you this with all my heart. Go into the light as it comes to You

4 komentarze:

Rafał Ciok pisze...

Wlosy fajne,ale twarz...

mokimoni pisze...

no wiem wiem :) postanawiam poprawę :)

Mirosław pisze...

Kawał łobuza z tego osobnika, że aż do takiego myślenia Cię zainspirował:)

Świetlny cykl to fajny pomysł, myślę, że malarstwo na szkle, ze wszystkich rodzajów malarstwa, najbardziej potrafi oddać istotę światła.

mokimoni pisze...

Nom to wszystko jego wina :-D

Reklamuj się

Witajcie w autorskiej galerii Moniki Kowalczyk. Pasjonatki rękodzieła z Radomia. Dlaczego warto polubić moją stronę? Po pierwsze: Bo jestem niesamowicie pozytywnie zakręconą osobą. A po drugie: Bo drugiego takiego łobuza, pasjonatki, zaklętej czarownicy ;) nie ma!!!!