Blogger news

like my art

banner

sobota, 7 stycznia 2012

Akcja Walentynkowa

Kochani! Wszystko teraz na moim blogu toczy się wokół Walentynek. Postanowiłyśmy z dziewczynami Pasjonatkami z naszego wspólnego bloga, uruchomić sprzedaż serduszek w naszym wspólnym sklepiku. Oprócz moich serduszek można także nabyć serca z papierowej wikliny autorstwa Ani Krućko 
Docelowo będą tam się pojawiać inne nasze prace, z resztą moje już tam są :)

kliknij w zdjęcie

Jak kupować? To bardzo proste. Przy każdym produkcie podany jest producent: np. Monika albo Ania. Zapamiętaj nazwę produktu, który sobie wybrałeś i napisz maila do producenta, że jesteś zainteresowany tym właśnie produktem. Adresy dostępne w zakładce kontakt. Możesz też dołączyć link do produktu, który Cię interesuje. W dalszej korespondencji będą ustalane koszty wysyłki odpowiadające Twoim wymaganiom, tak aby produkt dotarł do Ciebie w całości oraz sposób zapłaty.

Życzymy miłych i udanych zakupów :)


Brak komentarzy:

Reklamuj się

Witajcie w autorskiej galerii Moniki Kowalczyk. Pasjonatki rękodzieła z Radomia. Dlaczego warto polubić moją stronę? Po pierwsze: Bo jestem niesamowicie pozytywnie zakręconą osobą. A po drugie: Bo drugiego takiego łobuza, pasjonatki, zaklętej czarownicy ;) nie ma!!!!