Blogger news

like my art

banner

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Zdrowy duch w zdrowym ciele :)

Witajcie ponownie.
Cieszę się, że wciąż zaglądają tu nowe osoby, bo to oznacza, że ludzie wciąż poszukują i dociekają, a to co tu czasem wypisuję, to po prostu tego potrzebują. Od jakiegoś czasu ten blog stał się nieco bardziej magiczny niż rękodzielniczy, ale chyba nikomu to nie przeszkadza, wręcz chyba przeciwnie, bo wciąż pojawiają się nowi obserwatorzy. Co mnie cieszy :)
W takim razie skoro jesteście tacy dociekliwi to mam dla Was małe zaproszenie. Zapraszam Was na stronę, do której link znajduje się poniżej (po kliknięciu w baner). Znajdziecie tam wiele przydatnych wskazówek i rad jak uczynić swoje życie lepszym. Nie ma tam oczywiście żadnego gotowego przepisu jak w książkach kucharskich. Chodzi o to aby samemu chcieć się zmienić, bo tak naprawdę to wszystkie ograniczenia są w nas. Pamiętacie jeszcze opowiadanie o pudełeczku? To właśnie tak się z nami dzieje. Żyjemy w swoich pudełeczkach z 5 otworkami przyjmując do siebie zaledwie namiastkę wszystkiego, ale przecież dociekasz i zadajesz pytania, aż w końcu pojawia się takie na które nie znasz odpowiedzi. I co wtedy? 
No właśnie :) Zdrowie ducha jest wskazówką, że aby zapewnić podstawę do fundamentalnego zdrowia, trzeba zwrócić się przede wszystkim do ducha. Zatem zwróć się do ducha :) 


A poza tym pojawią się tam także kolejne odcinki przygód Cymesa :)
ZAPRASZAM!

1 komentarz:

Pracowite Słoneczko pisze...

Dzięki za linka, już tam lecę:)
Pozdrawiam:)
Asia

Reklamuj się

Witajcie w autorskiej galerii Moniki Kowalczyk. Pasjonatki rękodzieła z Radomia. Dlaczego warto polubić moją stronę? Po pierwsze: Bo jestem niesamowicie pozytywnie zakręconą osobą. A po drugie: Bo drugiego takiego łobuza, pasjonatki, zaklętej czarownicy ;) nie ma!!!!