Blogger news

like my art

banner

wtorek, 28 lipca 2015

Darmowa reklama w Traffic Monsoon

Share Up To 110 % - 10% Affiliate ProgramDla każdego kto prowadzi swojego bloga prywatnego lub firmowego, swoja stronę internetową lub pracuje z wykorzystaniem internetu to będzie bardzo przydatna informacja.
Nie wiem czy słyszeliście już o programie Traffic Monsoon, jeśli nie to chciałabym o nim opowiedzieć. W sieci  jest już o nim dość głośno, ale ja dowiedziałam się całkiem niedawno. Jest bardzo opłacalny gdyż, pozwala on nie tylko reklamować własne strony www, oraz pozyskiwać na nie ruch, ale i zarabiać na tym.

Traffic Monsoon można w bardzo prosty sposób wykorzystać do całkowicie DARMOWEJ reklamy swojej strony internetowej, bloga. Bez inwestowania i płacenia za reklamę. I to je st właśnie ta wspaniała wiadomość, którą chciałam się podzielić.


Bezpłatna rejestracja: TUTAJ – Traffic Monsoon

Jedyne co musisz zrobić, to klikać w reklamy. Musisz zdobyć 10 bezpłatnych credutów aby dodać swoją stroną. Im więcej zdobędziesz credytów za kliki tym więcej osób zobaczy twoją stronę.

Bez targetowania swojej reklamy na konkretny region: za 1 obejrzenie przez Ciebie reklamy z serwisu TM otrzymujesz 1 obejrzenie Twojej reklamy (strony, bloga itd.).
Z targetowaniem swojej reklamy na konkretny region: za 2 obejrzane przez Ciebie reklamy z serwisu otrzymujesz 1 obejrzenie Twojej reklamy (ważne).
Minusy: musisz znaleźć trochę czasu na obejrzenie reklam innych, żeby zyskać ruch na własną stronę, ale za to nie ma tu limitów: możesz poświęcić 15 minut dziennie, albo godzinę.

Oczywiście jest też opcja płatnego ustawienia reklamy (bez tracenia czasu na oglądanie reklam innych) i zyskiem 10% po 50 dniach, ale tutaj już decyzja należy do Ciebie.

Brak komentarzy:

Reklamuj się

Witajcie w autorskiej galerii Moniki Kowalczyk. Pasjonatki rękodzieła z Radomia. Dlaczego warto polubić moją stronę? Po pierwsze: Bo jestem niesamowicie pozytywnie zakręconą osobą. A po drugie: Bo drugiego takiego łobuza, pasjonatki, zaklętej czarownicy ;) nie ma!!!!