Blogger news

like my art

banner

Kontakt - jak zamawiać

Masz pytanie, propozycję itp. napisz do mnie

moki.moni2@gmail.com

Jak zamawiać?

Jeżeli interesują cie moje prace, zamówienie najlepiej złożyć miesiąc wcześniej .Zamówienia przyjmuję drogą e-mailową: monika@namojejchmurze.pl
Zamówienia realizuję w ciągu kilku tygodni, w zależności od ilości mojego wolnego czasu.
Jeżeli życzysz sobie ładne opakowanie, np gdy chcesz komuś zrobić niespodziankę, zaznacz to w wiadomości.
Rozliczyć można się osobiście lub przelewem na konto. Przy wpłacie przelewem, proszę o wpisywanie w tytule o jakie zamówienie chodzi  (anioł nr 1, anioł nr 2 itd.) oraz Imię i Nazwisko.Jeśli chcesz zamówić podobną pracę, do tej którą gdzieś publikowałam (zaznaczam że musi to być moja praca, nie kopiuję prac innych twórców) , prześlij mi link do jej zdjęcia, natomiast gdy chcesz zrealizować swój indywidualny projekt, dokładnie mi go opisz. W tytule wiadomości podpisz się imieniem i nazwiskiem, proszę również o zachowanie ciągłości korespondencji.

Koszt zamówienia aniołka zależy od jego wielkości - do 10cm cena wynosi 10zł, każde kolejne 5cm to dodatkowe 5zł (przykładowe aniołki na zdjęciu poniżej). Koszt zwiększy się jeśli trzeba będzie użyć dodatkowych materiałów np. na opakowanie.


Koszt wysyłki jest stały i wynosi 15zł .Ze względu na niebezpieczeństwo zniszczenia aniołków  podczas transportu wysyłam je paczką. Przy odbiorze osobistym po uprzednim uzgodnieniu miejsca odbioru koszt wysyłki wynosi 0zł.

Anioły wykonuję ze szkła witrażowego, kaboszonów i prawdziwych muszli - metodą Tiffaniego (tą metodą robi się witraże). Zawieszki z drutu miedzianego.

Nadmieniam, że szkło witrażowe jest dość drogie, dlatego cena jaką proponuję za wytworzenie tego typu aniołów jest  naprawdę atrakcyjna.

OBRAZY

Ceny obrazów jeśli są w promocji podaję na blogu. Jeśli obraz jest na specjalne zamówienie wtedy cena będzie wyższa i jest uzgadniana indywidualnie.
Jeśli chcesz portret wyślij mi wyraźne zdjęcie osoby, która ma być namalowana.

Obrazy wysyłam paczką na szczególnych warunkach. W takim przypadku koszt wysyłki wynosi 20zł. Przy odbiorze osobistym po uprzednim uzgodnieniu miejsca odbioru koszt wysyłki wynosi 0zł.

Nie biorę odpowiedzialności za ew. zaginięcia przesyłki, czy zniszczenie zamówienia. 

Reklamuj się

Witajcie w autorskiej galerii Moniki Kowalczyk. Pasjonatki rękodzieła z Radomia. Dlaczego warto polubić moją stronę? Po pierwsze: Bo jestem niesamowicie pozytywnie zakręconą osobą. A po drugie: Bo drugiego takiego łobuza, pasjonatki, zaklętej czarownicy ;) nie ma!!!!