Blogger news

like my art

banner

O mnie


To najtrudniejsza część do napisania na tym blogu.  Szczerze gratuluję tym, którzy nie mają z tym  problemu. Mówią o mnie świr, czub, wariat, niektórzy wręcz mnie nie znoszą, ale co myślę sama o sobie?
Wysoko wykwalifikowany urzędnik z Radomia, o dość egzotycznej osobowości, wyklęta królowa szkła - to na 100%. 
W zasadzie jestem optymistką, stało się to przypadkiem, przy moich drugich narodzinach, pod kołami samochodu. Maluję by wyrazić swoje emocje, podzielić się wspomnieniami i energią, która mnie otacza, po prostu maluję o sobie.
Myślę, że moje obrazy są najlepszą wizytówką mnie. Oglądaj więc moje prace, tam tylko znajdziesz odpowiedź na pytanie: kim jestem?
PS
Nie tylko maluję. Robię jeszcze wiele fajnych rzeczy: wyplatam z papieru, ostatnio odkryłam nowe możliwości moich żelowych farb :) Można powiedzieć, że jestem teraz rękodzielnikiem :)
Lubię też pomagać i dzielić się Światłem, które mnie otacza. Ktoś przemile nazwał mnie hehe Promykiem  :) Takie sytuacje dają mi znak, że to co robię ma sens i warte jest zachodu :)
Więcej o mnie można znaleźć tu -> Zawrócona w życie
________________________

It is the hardest part to write on this blog. I sincerely congratulate those who have no problem with that. They call me mad, crest, a lunatic, some even  hate me, but what I think about myself? Highly-trained officer in Radom, with a rather exotic personality, cursed the queen of glass - it is 100%. In fact, I am an optimist, it happened by accident, when my second birth, under the wheels of the car. I paint to express their emotions, share their memories and energy that surrounds me, I just paint for myself. I think my paintings are the best showcase of me.  So watch  my pictures, there just find the answer to the question: Who am I?

Reklamuj się

Witajcie w autorskiej galerii Moniki Kowalczyk. Pasjonatki rękodzieła z Radomia. Dlaczego warto polubić moją stronę? Po pierwsze: Bo jestem niesamowicie pozytywnie zakręconą osobą. A po drugie: Bo drugiego takiego łobuza, pasjonatki, zaklętej czarownicy ;) nie ma!!!!